Pretraga

Ko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 5 Prisutno

Baner

Dobrodošli

Savez Srbije za Body Building, Fitness, Body Fitness i Aerobik je član Internacionalne Federacije za Body building i Fitness, koja okuplja 196 Nacionalnih Federacija; priznat je i dotiran od  strane Ministarstva omladine i sporta i redovno učestvuje na svim prestižnim međunarodnim takmičenjima u okviru IFBB.

Siguran sam da će postavljanje ovog sajta znatno doprineti napretku i razvoju našeg Saveza i sportova čije sledbenike okupljamo. Brza razmena informacija koju internet danas pruža je od vitalnog značaja za omasovljenje i podizanje kvaliteta Body Buildinga, Fitnessa, Body Fitnessa i Aerobika.

Sa povećanjem pridruženih klubova naš Savez će nastaviti da se razvija, a naš sajt će, siguran sam u to, pružajući aktuelne informacije o našim brojnim aktivnostima, dostupne ogromnom broju korisnika interneta, imati jedinstvenu i nemerljivu ulogu u razvoju Body Buildinga, Fitnessa, Body Fitnessa i Aerobika u našoj zemlji.

Svim članovima našeg Saveza, kao i svima onima koji čine našu brojnu Body Building, Fitness, Body Fitness i Aerobik familiju, još jednom želim dobrodošlicu na naš Oficijelni Vebsajt sa nadom da će vaša poseta biti produktivna i da će vam predstavljati zadovoljstvo.

 

Savez Srbije za Body Building, Fitness i Aerobik
Drzavno prvenstvo 2012 PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
SUNDAY, 21 OCTOBER 2012 16:16

Drzavno prvenstvo, Beograd, Dom sindikata 20.10.2012.g.

 

Kids fitness do 7 god.:

1. Lena Dundjerski, Fantassy, Novi Sad

2. Milica Mircetic, Fantassy, Novi Sad

3. Maja Sakic, Kleopatra, Apatin

 

Kids fitness 2:

 

Kids fitness od 8-9 god.:

1. Jovana Musicki, Fantassy, Novi Sad

2. Milana Munjas, Plava zvezda, Zrenjanin

3. Milica Durakovic, Kleopatra, Apatin

 

Kids fitness od 10-11 god.:

1.Jana Vjerg, Plava zvezda, Zrenjanin

2. Sladjana Radjenovic, Kleopatra, Apatin

3. Tijana Jokic, Fantassy, Novi Sad

Kids fitness od 12-13 g.:

1. Milica Jahura, Plava zvezda, Zrenjanin

2. Natasa Rozic, Fantassy, Novi Sad

3.Sara Hourani, Figura, Sombor

 

Kids fitness 14-15 god.:

1.Dunja Meckic, Plava zvezda, Fantassy, Zrenjanin

2. Simona Vrebalo, Fanatassy, Novi Sad

3. Angelina Frajic, Plava zvezda, Zrenjanin


Juniori - 75kg:

1.Nikola Djordjevic, Borac, Cacak

2.Boban Miletic, Olympia, Kragujevac

3.Igor Rusin, Baribal, Beograd

4.Aleksandar Milosevic, Zeleznicar, Smederevo

5.Dimitrije Dojcinovic, Partizan, Bor

6.Milos Krstic, Top Form, Valjevo

 

Juniori + 75kg:

1.Ivan Krzanovic, Olympia, Kragujevac

2.Igor Jalic, Becej, Becej

3.Ivan Veljkovic, Varvarin

4.Djordje Kevkez, Krusik, Valjevo

5.Stefan Pavlovic, Raska, Raska

6.Lazar Mackic, Gagi, Backa Palanka

 

Fitness:

1.Marisela Tolmacev, Olympia, Kragujevac

2.Jana Skocibusic, Cats, Sombor

3.Milica Raketic, Olympia, Kragujevac

4.Andre Samardzic, Fantassy, Novi Sad

5.Lenka Cvetic, Cats, Sombor

 

Bikini fitness:

1.Maja Pavlovic, Borac, Cacak

2.Ivana Uzelac, Kleopatra, Apatin

3.Dina Jovanovic, Zeleznicar, Smederevo

4.Dusica Saponjic, Borac, Cacak

5.Maja Predojevic, Olympia, Kragujevac

6.Maja Danjin, Baribal, Beograd

 

Bodyfitness:

1.Marija Veresbaranji, Partizan, Bor

2.Branka Petrovic, Olympia, Kragujevc

3.Jelena Djurdjevic, Fit 13, Sabac

 

Bodybuilding zene:

1.Branislava Jovanovic, Olympia, Kragujevc

2.Ivana Markus, Liman, Novi Sad

 

Veterani:

1.Boris Blanusa, Braca Blanusa, Apatin

2.Zoran Jovanovic, Kolos, Arandjelovac

3.Radisa Simic, Top Form, Valjevo

 

Classic bodybuilding - 180cm:

1.Jovica Jovanovic, Sculptor gym, Beograd

2.Nikola Milosavljevic, Gym 011, Beograd

3.Srdjan Pesic, Partizan, Bor

4.Djordje Brajkovic, Muscle Planet Gym, Beograd

5.Marko Risitic, Zeleznicar, Smederevo

6.Vladimir Milovanovic, Forma Plus, Arandjelovac

 

Classic bodybuilding + 180cm:

1.Aleksandar Savic, Sparta, Vranje

2.Nemanja Milenkovic, Extreme gym, Beograd

3.Predrag Maric, Gym-i, Cacak

4.Aleksandar Cvetkovic, Alexandar, Kragujevac

5.Vladimir Stojic, Gym 011, Beograd

6.Marko Jovanovic, Big Man, Arandjelovac

 

Bodybuilding - 70kg:

1.Nebojsa Bojcoski, Olympia, Kragujevac

2.Milivoje Sajic, Weider, Arandjelovac

3.Dejan Mijalkovic, Pirot Gym, Pirot

4.Marijan Pekic, Zmaj, Pozarevac

5.Janos Sekrenj, S Gym, Srbobran

 

Bodybuilding - 80kg:

1.Vladica Jovanovic, Vladica, Beograd

2.Robert Jakovljevic, Olympia, Kragujevac

3.Darko Mijic, Zeleznicar, Smederevo

4.Dusan Nikolic, Pirot Gym, Pirot

5.Sinisa Vasic, Strong, Jagodina

6.Ilija Babic, Muscle Planet Gym, Beograd

 

Bodybuilding - 90kg:

1.Milovan Ilic, Sculptor Gym, Beograd

2.Predrag Pavlovic, Olympia, Kragujevac

3.Stanislav Minic, Vladica, Beograd

4.Dragoljub Lekic, Sculptor Gym, Beograd

 

Bodyubuilding + 90kg:

1.Nenad Mihajlovci, Olympia, Kragujevac

2.Danilo Zec, Zeleznicar, Smederevo

3.Filip Jovanovi, Sculptor Gym, Beograd

 

Apsolutni pobednik:

Nenad Mihajlovic, Olympia, Kragujevac

Zadnja izmena TUESDAY, 23 OCTOBER 2012 16:52
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sledeća > Kraj >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

© 2003-2010 Body Building, Fitness i Aerobik Savez Srbije - Sva prava zadržana