Pretraga

Ko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 1 Prisutno

Baner

INTERNACIONALNI KUP SRBIJE-PIROT 21. 04. 2012. PDF Ispis E-mail

FIT KIDS 7-8

1.   Dundjerski Lena, FANTASY, NS
2.   Sakic Maja, KLEOPATRA, Apatin


FIT KIDS 8-9

1.   Musicki Jovana, FANTASY, NS
2.   Momirovic Lana, FIGURA, Sombor
3.   Munjas Milana, PLAVA ZVEZDA, Zrenjanin
4.   Durakovic Milica, KLEOPATRA, Apatin


FIT KIDS 10-11

1.   Vjerg Jana, PLAVA ZVEZDA, Zrenjanin
2.   Jokic Tijana, FANTASY, NS
3.   Rdjenovic Sladjana, KLEOPATRA, Apatin
4.   Adamovic Mija, FANTASY, NS
5.   Veselinov Tamara, FIGURA, Sombor
6.   Cveticanin Milana, KLEOPATRA, Apatin


FIT KIDS 12-13

1.   Rozic Natasa, FANTASY, NS
2.   Grmusa Andjela, ZELEZNICAR, Smederevo
3.   Hourani Sara, FIGURA, Sombor
4.   Popadic Jelena, FANTASY, NS
5.   Maruna Teodora, FANTASY, NS
6.   Munjas Ena, PLAVA ZVEZDA, Zrenjanin


FIT KIDS 14-15

1.   Meckic Dunja, PLAVA ZVEZDA, Zrenjanin
2.   Vrebalov Simona, FANTASY, NS
3.   Frajic Angelina, PLAVA ZVEZDA, Zrenjanin
4.   Tisma Jelena, KLEOPATRA, Apatin
5.   Beli Tamara, KLEOPATRA, Apatin


JUNIORI -75

1.   Miletic Slobodan, OLYMPIA, Kragujevac
2.   Kovacevic Nikola,  BEMIKI, Kikinda
3.   Obradovic Milan, ZELEZNICAR, Smederevo
4.   Zivkovic Aleksandar, RELAX GYM, Cuprija
5.   Milosevic Aleksandar, ZELEZNICAR, Smederevo
6.   Markovic Dimitrije, STEFANY, Zrenjanin



JUNIORI +75

1.   Vasovic Dejan, GYM-I, Cacak
2.   Krzanovic Ivan, OLYMPIA, Kragujevac
3.   Balasa Arpad, BECEJ, Becej
4.   Milicevic Nikola, BIG MUSCLE, Krusevac
5.   Vidacic Radovan, BENIKI, Kikinda
6.   Sikora Igor, DORIJAN, Vrbas



FITNESS

1.   Marisela Tolmacev, OLYMPIA, Kragujevac
2.   Narancic Milica, SIPKA, NS
3.   Danilovic Kristina, OLYMPIA, Kragujevac
4.   Mihajlovic Maja, PLAVA ZVEZDA, Zrenjanin



BODY FITNESS

1.   Delic Radmila, KLEOPATRA, Apatin
2.   Trudic Dijana, OLYMPIA, Kragujevac
3.   Cimesa Aleksandra, ATLETA, Cacak
4.   Baic Renata, TOLDI, N. Orahovo
5.   Vujic Tijana, SCULPTOR GYM,  Beograd
6.   Djurdjevic Jelena, SAMSON, Sabac



BB ZENE

1.   Vasiljevic Danijela, OLYMPIA, Kragujevac
2.   Lucic Ines, SIPKA, NS



MASTERS

1.   Antonijevic Ratomir, 19. SEPTEMBAR, Arandjelovac
2.   Mandara Darko, BIG MUSCLE,  Krusevac
3.   Pantovic Miodrag, PANTOVIC 92, Kraljevo


BIKINI FITNESS

1.   Pavlovic Maja, BORAC, Cacak
2.   Pavlovic Ivana, PARTIZAN, Bor
3.   Uzelac Ivana, KLEOPATRA, Apatin
4.   Jovanovic Dina, ZELEZNICAR, Smederevo
5.   Terzic- Radjenovic Sanja, OLYMPIA, Kragujevac
6.   Predojevic Maja, OLYMPIA, Kragujevac



CLASSIC BB -180

1.   Vukotic Marko, HERKUL, Cetinje
2.   Jakovljevic Robert, OLYMPIA, Kragujevac
3.   Senci Darko, TOLDI, N. Orahovo



CLASSIC BB +180

1.   Zivanic Ivan, GYM-I, Cacak
2.   Ponjavic Milorad, OLYMPIA, Kragujevac
3.   Milosevic Nebojsa, ZELEZNICAR, Smederevo
4.   Simic Milos, RELAX GYM, Cuprija
5.   Radosavljevic Andrej, BIM-GIM, Barajevo



SENIORI BB -70

1.   Lazic Darko, GYM-I, Cacak
2.   Nenadic Aleksandar, ATLETA, Cacak
3.   Sijan Danijel, BIG MAN, Mladenovac
4.   Miladinovic Drasko, ZELEZNICAR, Smederevo
5.   Mircic Lazar , BENIKI, Kikinda
6.   Vasic Vladan, KONAN, Varvarin



SENIORI BB -80

1.   Djordjevic Slavisa, ATLETA, Cacak
2.   Pavlovic Predrag, OLYMPIA, Kragujevac
3.   Dosa Roland, OLYMPIA, Kragujevac
4.   Fiser Danijel, STEFANY, Zrenjanin



SENIORI BB -90

1.   Kresojevic Milan,  OLYMPIA, Kragujevac
2.   Vjetrovic Nikola, ATLETA, Cacak
3.   Garaba Norbert, OLYMPIA, Kragujevac


SENIORI BB +90

1.   Cerovic Igor, SCULPTOR GYM, Beograd
2.   Goran Rajkovic, BIG MUSCLE, Krusevac
3.   Mancic Vladan, PARTIZAN, Bor


APSOLUTNI  - Djordjevic Slavisa, ATLETA, Cacak

 

© 2003-2010 Body Building, Fitness i Aerobik Savez Srbije - Sva prava zadržana